11 Mayıs 2017 Perşembe

Aşkların En Güzeline

Vay beeee !!!

          Hatasız kul olmaz derler ya hani ve her hatanın sonunda pişmanlık duyup bir daha yapmam dediğin şeyleri tekrarlayıp yine özürler dilemek, ve buna rağmen seni defalarca affedip seni yine aynı sevgiyle seven bir eşe sahip olmak.
       
          İnsanın hep kaderinde bir ruh ikizi var derler, kaderin birgün birleştirdiğine inanılan, ben kaderci bir insan değilim olmadım da, her zaman insanın önünde iki yol olduğuna ve bu yolların iyi ve kötü olduğuna inanan biriyim. Tam 4 sene önce bir yol seçtim, bu yolda zorluklar hatalar yanlışlar ve kendimden kaynaklanan bir sürü problemlerle karşılaştım(tık). Mutluluklar sevinçler üzüntüler aradığın yada aramadığın ne varsa hepsi tek tek önüme çıktı. Bir daha seçim şansım olsa bile bile isteye isteye o yolu tekrar tekrar seçip yaşadığım tüm duyguları tekrar tekrar yaşarım.


          Bir insanın hayatında onu seven ne olursa olsun her şartta yanında olan ve sana bir evlat veren bir kadın için ne yapılabilir? Tüm hatalarına rağmen sana katlanan, sevgisinden hiç şüphe duymadığın şartsız koşulsuz teslim olduğun kadına. Her yediğin haltta (bu bir aldatma değil) seni affeden özürlerin ardı arkası kesilmeyen olayların tek sorumlusu bir herif olarak ne yapabilirsin ki sen o kadına? Özürler boş bahaneler boş onsuz hayat boşken sen hangi özürle onun gözünden akan tek bir yaşı geri getirebilirsin ki ?


Baktığım her yer gözlerinin rengi
Tenin kokun saklı bahar bahçelerinde
Yol olur saçların yüreğinin derinliklerinde
Sevmek bir eylemse eğer
Ve adaksa kalbindeki tüm zerrecikler
Ve seviyorsa bir erkek
Benimsin diyebilmeli sonsuza dek
Yaseminler açmalı hayatının her yerindeBana her şeye rağmen katlandığın için sonsuz Teşekkürler sevdiğim...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder