3 Ocak 2013 Perşembe

Terledikten Sonra Bir Keyif Sigarası


  

             Ne zaman içimdeki fırlama çocuğu dışa yansıtmaya çalışsam hep duygusala gem vuruyorum. Bunun neden ve ne için olduğunu bilmiyorum. Hani çıkartmak istiyorum derken hamile değilim, hani şakalar komiklikler falan filan yazayım diye tüm çaba. Ama olmuyor işte çoğu zaman. Yada bazen açıp saatlerce bakabiliyorum boş sayfaya ne yazayım diye, olmadı yazıp yazıp siliyorum ve bu yüzden yazdığım hiçbir yazıyı okumuyorum, çünkü okuduğumda kesinlikle beğenmiyorum. Mesela bunu da yazmak için yazıyorum. Birileri okur mu okumaz mı hiç umurumda değil. Mesela bu yazdığım saçma sapan yazının başlığını sexle ilgili bişey koysam resim olarak ta güzel bir kadın fotoğrafı koysam eminim ki çoğu insan meraktan bakar. Buda işin kaşarlığı işte, çoğu zaman yaptığım bir şey alakasız resimlerle alakasız yazılar yazmak. Şimdi konuya böyle girdim ama birden değiştirmek istiyorum akışı. Ama nasıl değiştireceğimi bende bilmiyorum.

Sonra kadın soyunmaya başlar yanındaki adama aldırış etmeden. Kırmızı iç çamaşırları ve beline kadar olan uzun saçları ile bir heykeli andırırcasına edası ve işvesiyle birden, hahaha şaka lan şaka yazmıyacam böyle bişey. Sadece can sıkıntısı saçmada olsa bi tatmin olayım dedim. Bi mesaj yada başka bir bok yok yani burada sadece yazmak istedim ve yazdım.

1 yorum:

  1. şakada olsa yazılarını okuyorum akıcı ve kendini ifade etmen çok güzel bazen insan içindekileri sayfalarla paylaşmaya bile cesaret edemez :)

    YanıtlaSil